Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز چهارم

۲۸ می ۲۰۰۶

"نمی‌دانم با چه زبانی از شما تشکر کنم! مدتها بود که در به در دنبال یک جلد انجیل می‌گشتم."

معمولاً وقتی فردی ایرانی برای اولین بار یک جلد عهدجدید دریافت می‌کند، چنین واکنشی از خود نشان می‌دهد. چرا؟ زیرا ایرانیان تشنه شناختِ حقیقت‌اند و شیفته و مجذوب عیسی مسیح می‌باشند.

در ایران هیچگاه به اندازه آنچه امروزه شاهدیم، برای کلام خدا تشنگی و اشتیاق وجود نداشته است، و کتابمقدس در ایمان آوردنِ ایرانیان به مسیح نقشی بسیار مهم ایفا می‌کند. اما دولت ایران که بخوبی از قدرت کلام خدا آگاه است، انجمن کتابمقدس را در سال ۱۹۸۸ تعطیل کرد و به کلیسا نیز این اجازه را نمی‌دهد که در داخل کشور به چاپ و توزیع کتابمقدس به زبان فارسی بپردازد یا آن را از خارج از کشور وارد کند. به همین جهت، کتابمقدس در ایران چون گَردِ طلا نایاب است.

بااینحال هزاران جلد کتابمقدس به فیض خدا به داخل کشور راه یافته و در بین مردم توزیع شده است. اما تقاضا برای کتابمقدس چنان شدید است که به میلیون‌ها نسخه نیاز است. بنابراین بیایید امروز با هم متحد شده، دعا کنیم تا درهای ایران به روی کتابمقدس گشوده شود و میلیون‌ها جلد کتابمقدس به داخل کشور راه یابد تا قلبهای گرسنه از کلام خدا تغذیه گردند.

  • دعا کنید تا چاپ و توزیعِ آشکارِ کتابمقدس در ایران آزاد اعلام شود.
  • برای پروژه‌های فعلیِ چاپ و ارسال کتابمقدس به داخل ایران دعا کنید. همچنین برای حفاظتِ کسانی که شجاعانه در داخل کشور به توزیع کتابمقدس مشغولند دعا کنید. از خداوند بخواهید آنان را حفظ کند و قدمهای‌شان را هدایت کرده، آنان را از کسانی که با کلام خدا ضدیت می‌ورزند رهایی دهد.
  • دعا کنید تا هر فرد ایرانی که در جستجوی حقیقت است بتواند به کلام خدا دسترسی داشته باشد.
  • دعا کنید تا وقتی ایرانیان کتابمقدس رامطالعه می‌کنند، روح‌القدس عیسی مسیحِ خداوند را بر آنان مکشوف سازد.

"زیرا کلام خدا زنده و مؤثر است و برنده‌تر از هر شمشیر دودم..." عبرانیان ۴: ۱۲

برای دیدن تصاویر امروز، لطفاً بر روی لینکِ زیر کلیک کنید.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

www.prayforiran.com

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login