Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز بیست و هشتم

بیست و یکم ژوئن ۲۰۰۶

"بسیاری از سامریانِ ساکن آن شهر به سبب شنیدن شهادت آن زن به مسیح ایمان آوردند" یوحنا ۴: ۳۹

یکی از راه‌هایی که عیسی مسیح از طریق آن خود را بر ایرانیان مکشوف می‌سازد، ملاقات‌هایی فوق‌طبیعی و حیرت‌انگیز است؛ و بسیاری از ایرانیان پس از تجربه ملاقات با مسیح، نمی‌توانند ایمان خود را با دیگران در میان نگذارند.

به ایرانیان از همان دوران کودکی تعلیم داده می‌شود که عیسی مَردِ بسیار بامحبتی بود که معجزات حیرت‌انگیز انجام می‌داد. در برخی از اشعار فارسی نیز درمورد اعمال خارق‌العاده عیسی سخن به میان آمده است. از این رو تعداد زیادی از ایرانیان به وقت تنگی بدرگاه مسیح دست به دعا برمی‌دارند و یاری از او می‌خواهند. خانمی می‌گوید: "پسرم در جریان سانحه‌ای به شدن آسیب دید. من به مدت ۳۵ سال همیشه نماز خوانده و فرائض دینی را بجا آورده بودم، اما هیچ جوابی نگرفته بودم. بنابراین تصمیم گرفتم بدرگاه عیسی دعا کنم و ببینیم آیا پسرم شفا می‌یابد یا نه. روز بعد، پسرم کاملاً خوب شد."

به همین ترتیب، بسیاری از ایرانیان شهادت داده‌اند که عیسی هنگامی که خودشان یا یکی از بستگانشان بر بستر بیماری بودند، در عالَمِ خواب یا رؤیا بر آنها ظاهر شده و شفای‌شان داده است. برخی دیگر شهادت می‌دهند که چطور پس از آنکه کسی با آنها درمورد عیسی مسیح صحبت کرده یا آنان را به مطالعه عهدجدید یا تماشای فیلم عیسی تشویق کرده است، شاهد وقوع معجزه بوده‌اند.

مردی از کارفرمای مسیحیِ خود پرسید: "من دختر ۵ ساله‌ای دارم که لال است. فکر می‌کنید عیسی مسیح بتواند او را شفا بدهد؟" کارفرمای مسیحی گفت: "با ایمان همه چیز ممکن است"، و در نام مسیح برای دخترِ کارمندش دعا کرد. وقتی آن شخص به خانه برگشت، همسر و دخترش را دید که بسوی او می‌دوند، و در کمال تعجب شنید که دخترش برای اولین بار می‌گوید: "بابا!" آن مرد با هیجان از همسرش پرسید که دخترشان چه وقت زبان به سخن گشود. همسرش جواب داد: "ساعت ۵ بعد از ظهر". این دقیقاً همان ساعتی بود که کارفرمای مسیحیِ او برای دخترش دعا کرده بود.

بنابراین بیایید امروز دعا کنیم تا ایرانیان بیشتری بطرز خارق‌العاده با مسیح ملاقات کنند و دیگران با شنیدنِ شهادت آنان، ایمان بیاورند:

  • دعا کنید تا خداوند بواسطه رحمت خود کسانی را که بیمار و دردمندند یا از افسردگی رنج می‌برند، ملاقات نماید. دعا کنید تا تعداد بیشتری از ایرانیان بطرز خارق‌العاده با مسیح روبرو شوند و شهادتِ کسانی که از دست مسیح شفا یافته‌اند، باعث توبه و نجات خیلی‌ها گردد.
  • دعا کنید تا خداوند ایمان تازه‌ای در قلبِ خادمین مسیحیِ خود قرار دهد تا بتوانند با شجاعت برای شفای مریضان دعا کنند. همچنین دعا کنید تا خادمین خدا که در بیمارستانها به ملاقات مریضان می‌روند، از طرف خدا قدرتِ معجزه و شفا داشته باشند.
  • دعا کنید تا خداوند برای مداوای بیماران به پزشکان، پرستاران و تمام کارکنان بیمارستانها حکمت، رحم و شفقت و قدرت عطا کند. همچنین دعا کنید تا این قشر، عیسی مسیح را بعنوان طبیبِ اعظمِ خود بشناسند.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم. باشد که خداوند بدن‌های ما را به سلامت نگاه دارد.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login