Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز ششم

۳۰ می ۲۰۰۶

ایران و برنامه‌های هسته‌ای آن در رأس اخبار رسانه‌های جمعی است، و این امر مدام یادآور این نکته است که ایران در حال حاضر کانونِ بحرانی جهانی است که می‌تواند به جنگی ویرانگر منجر شود.

کتابمقدس به ما می‌گوید که "برای حاکمان و همه صاحب‌منصبان دعا کنید تا بتوانیم زندگی آرام و آسوده‌ای را در کمال دینداری و وقار بگذرانیم." (اول تیموتائوس ۲: ۱ – ۲). به همین جهت، امروز می‌خواهیم برای رهبران سیاسی ایران دعا کنیم. می‌خواهیم با ایمان دعا کنیم و بدانیم که خدا کنترل امور را در دست دارد، و اینکه آسمان بخاطر این موضوع دچار وحشت و سردرگمی نیست.

با مطالعه کتابمقدس، متوجه می‌شویم که خدا در برهه‌هایی خاص از زمان، با رهبرانِ مردم و اقوام مختلف صحبت می‌کرد و در عالمِ خواب بر سردمدارانِ ممالک ظاهر می‌شد. حتی در یک مورد، یکی از پادشاهان دست‌نوشته‌ای بر روی دیوار دید.

بنابراین بیایید به اتفاق برای ایران و رهبران آن نزد خدا دعا و شفاعت کنیم:

  • دعا کنید تا خداوند خود را بر مقاماتِ دولت ایران مکشوف نماید و آنان را بسوی شناختِ حقیقت سوق دهد. برای آیت‌الله خامنه‌ای رهبر ایران که در این بحران تصمیم‌گیرنده نهایی است، دعا کنید. همچنین برای آقای محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، مصطفی محمد نجار وزیرِ دفاع، منوچهر متّکی وزیر خارجه، و نیز اعضای مجلس و تمام مقاماتِ دولتی دعا کنید.
  • دعا کنید تا هر نوع کوششی جهت دستیابی به تسلیحاتِ هسته‌ای جهت مقاصدِ غیرمسالمت‌آمیز که ممکن است به اقدام نظامی علیه ایران منجر شود، متوقف گردد. دعا کنید تا روحِ نفرت و نابودی از میان برداشته شود، جلوی جنگ و خونریزی گرفته شود، و صلح و آرامش در منطقه حکمفرما گردد.
  • برای رهبران سیاسی دنیا دعا کنید تا در برخورد با این بحران حکیمانه عمل کنند.
  • دعا کنید تا خداوند در ایران وارد عمل شود، و هر گونه نقشه یا برنامه‌ای که برخلاف اراده خدا است، نقش بر آب گردد.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login