Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز پنجم

 ۲۹ می ۲۰۰۶

"من تمام عهدجدید را از روی وب‌سایت شما چاپ کرده‌ام...من در یک شهر دورافتاده (در ایران) زندگی می‌کنم...در این شهر هیچ کلیسایی نیست. من مثل درختِ نونهالی هستم که به خوراک و مراقبت نیاز دارد. سخت به کمک شما محتاجم، زیرا در غیراینصورت نمی‌توانم در این شهر دورافتاده برای سئوالات خود جوابی بیابم."

ایمِیلی از یک خانم ایرانی به یکی از وب‌سایت‌های مسیحی فارسی

خدا را شکر که او با استفاده از اینترنت، مردم ایران را بسوی خود هدایت می‌کند. بیش از هفت میلیون نفر در ایران به اینترنت دسترسی دارند، و این کشور از لحاظ درصد استفاده‌کنندگان اینترنت یکی از بالاترین ارقام را در میان کشورهای غیرِ غربی دارا است. همه روزه هزاران نفر از مردم ایران از طریق اینترنت درمورد مسیحیت کسب اطلاع می‌کنند. حتی هم‌اکنون که شما مشغول خواندن این سطور هستید، کسانی هستند که در ایران از وب‌سایت‌های مسیحی فارسی دیدن می‌کنند.

اینترنت برای بسیاری از مسیحیانی که در مناطق دوردست زندگی می‌کنند و به ایمانداران دیگر دسترسی ندارند، یگانه وسیله ایجاد ارتباط و مشارکت با سایر مسیحیان است. همچنین اینترنت از لحاظ کمک‌ و ارائه راهنمایی‌ به کسانی که بشارت پیام انجیل را از طریق رسانه‌های جمعیِ دیگر نظیر ماهواره (که موضوعِ دعای روزی دیگر است) شنیده‌اند، بسیار مؤثر است.

بنابراین بیایید امروز با هم متحد شده، دعا کنیم تا خداوند همچنان استفاده از اینترنت جهت گسترش پیام انجیل در ایران را برکت دهد.

  • برای تمام خادمینی که از طریق اینترنت بشارت انجیل را به گوش ایرانیان می‌رسانند دعا کنید. دعا کنید تا خداوند به آنان قوّت عطا فرماید تا بتوانند مطالبی تهیه کنند که با قلبِ مردم صحبت کند. برای نویسندگان و تهیه‌کنندگانِ این وب‌سایت‌ها دعا کنید. همچنین دعا کنید تا بتوانند به سئوالاتی که مردم راجع به ایمان مسیحی دارند، به روشنی پاسخ دهند.
  • برای تمام ایرانیانی که در اینترنت درمورد عیسی مسیح مطالبی خوانده‌اند دعا کنید. دعا کنید تا روح‌القدس پیام کتابمقدس را برای آنها باز کند، و آنها مسیح را در قلب خود پذیرفته، توبه کنند و نجات یابند.
  • دعا کنید تا تعداد بیشتری از ایرانیان از وب‌سایت‌های مسیحی دیدن کنند و از این طریق با تعالیم مسیح آشنا شوند.

از اینکه برای ایران شفاعت می‌کنید بسیار متشکریم.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login