Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز دوازدهم

۵ ژوئن ۲۰۰۶

امروز می‌خواهیم برای غده سرطانی‌ای دعا کنیم که بیرحمانه میلیون‌ها خانواده در ایران را چون موریانه آهسته آهسته به ورطه نابودی می‌کشاند. این غده سرطانی چیزی جز اعتیاد به هروئین و دیگر مواد مخدر نیست.

هروئین از مرزهای افغانستان وارد ایران می‌شود و براحتی قابل دسترس است. بر اساس گزارشی که سازمان ملل در سال ۲۰۰۵ درمورد اعتیاد تهیه کرده است، میزان اعتیاد به هروئین در ایران از تمام دیگر کشورهای دنیا بیشتر است. تخمین زده می‌شود که بین ۳ تا ۵ میلیون معتاد در ایران وجود داشته باشد، و رنج و عذابی که این پدیده بر جای می‌گذارد باورنکردنی است.

معتادین به مواد مخدر بخاطر اعتیاد خود متحمل رنج و عذاب فراوان می‌شوند و بسیاری نیز متأسفانه می‌میرند. در عین حال، درد و عذابِ میلیون‌ها نفر از اعضای خانواده‌هایی را نیز که مجبورند با عواقب این معضل زندگی کنند، نباید از یاد بُرد. بسیاری از والدین حاضرند تمام زندگی خود را فدا کنند اما شاهد تباهیِ عزیزان خود نباشند. خانواده‌های زیادی در نتیجه این پدیده بی‌پدر شده‌اند، و بسیاری از همسران ناچارند به تنهایی بار طاقت‌فرسای مراقبت از خانواده‌های خود را بر دوش کشند. بعلاوه، اعضای چنین خانواده‌هایی در جامعه نیز تحت خفت و خواری و سرافکندگی هستند، بویژه اگر معتادین‌شان روانه زندان شوند.

بنابراین بیایید امروز با هم متحد شده، از خداوند بخواهیم رحم کند و این معضل خانمان‌سوز را که به فروپاشی بسیاری از خانواده‌ها در ایران منجر شده است، از میان بردارد:

  • دعا کنید تا مقامات دولتی بتوانند جلوی هجوم مواد مخدر به داخل کشور را بگیرند. دعا کنید تا افراد و گروه‌هایی که از رنج و عذاب مردم به ثروتی انبوه می‌رسند، دست از این کار بردارند و مجازات شوند. همچنین دعا کنید تا فسادی که باعث گردیده مواد مخدر براحتی قابل دسترس باشد، ریشه‌کن شود.
  • برای تمام معتادانی که در آرزوی آزاد شدن از این اسارت هستند، دعا کنید. دعا کنید تا مکاشفه‌ای خاص از محبت و قدرت عیسی بر صلیب داشته باشند. همچنین دعا کنید تا خداوند لشکری از مسیحیانِ پر از روح را در ایران برانگیزد تا معتادان را جُسته، امیدِ انجیل را با آنان در میان بگذارند.
  • برای اعضای خانواده‌های معتادین دعا کنید. دعا کنید تا تسلی خدا بر آنان جاری شود. همچنین دعا کنید تا این خانواده‌ها درست مانند آن فرد جذامی، نزد عیسی مسیح فریادِ برآورند و توسط او لمس شوند.
  • برای جمعیت جوان ایران که بسیاری از آنان ممکن است وسوسه شوند هروئین را برای اولین بار تجربه نمایند، دعا کنید. دعا کنید تا روح‌القدس مستقیماً با قلب آنها صحبت کند و به آنان هشدار دهد. نیز دعا کنید تا دریابند که تنها عیسی مسیح قادر است عمیق‌ترین نیازهای قلب‌شان را برآورده سازد.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login